24-hodinový dispečing

O nás

SECAR pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992 a za svoju dobu pôsobenia sa stal jednou z popredných bezpečnostných firiem, ktoré svojou škálou bezpečnostných, detektívnych či technických služieb získal svoje vynikajúce renomé nielen medzi majiteľmi vozidiel, ale aj firiem či fyzických osôb, ktorým záleží na ochrane majetku, tovaru, či dokonca ľudských životov a zdravia.

Pôsobíme na území celého Slovenska, avšak naše služby vieme poskytnúť rovnako na európskej úrovni.

Secar v číslach

> 400
pripojených objektov na PCO
> 16 000
zabezpečených vozidiel
> 6 900
vozidiel s namontovanou knihou jázd
6 800
hovorov/mes. 5000 SMS/mes.
126 000
prijatých hlásení pri monitoringu kamiónovej prepravy za mesiac
21 000
prijatých hlásení s GPS a LoJack systémov
1 200
alarmových hlásení z pripojených objektov za mesiac
18 000 000
uchránených eur našich klientov

Naša hlavná činnosť

SECAR patrí medzi najväčších prevádzkovateľov vyhľadávacích systémov na Slovensku – chránime viac
ako 16 000 vozidiel
a v tejto oblasti poskytuje služby už od roku 1992.

Sieť spoločností a partnerov SECAR v Bratislave, Nitre, Žiline, Zvolene, Poprade a v Košiciach, špičková
 technológia, vysoká kvalita, spoľahlivosť, široká paleta produktov monitorovacej, informačnej
 a zabezpečovacej techniky s 24 – hodinovým dispečingom, to sú domény spoločnosti SECAR.

Eurowatch

Spoločnosť SECAR s.r.o. sa významne podieľa aj na zabezpečovaní objektov elektronickými a kamerovými systémami. Ponuka služieb je aj v poskytovaní detektívnych služieb na celom území SR a vďaka bezpečnostnej nadnárodnej organizácii EUROWATCH aj v celej Európe.

Rozsiahla sieť telemetrických bodov, vlastná výjazdová a monitorovacia technika ( vozidlá, lietadlá ) s podporou v 39 krajinách Európy zabezpečujú 92% úspešnosť nájdenia odcudzeného vozidla zabezpečeného produktmi spoločnosti SECAR

Od zavedenia do rutinnej prevádzky až do konca roku 2014 bol zachránený majetok zákazníkov vo výške necelých 18 000 000 eur.

Využitie GPS a GSM technológie s modernými komunikačnými prostriedkami viedlo k vytvoreniu internetovej aplikácie elektronickej knihy jázd SECAR TRACE, ktorej otvorené riešenia oslovia každého, kto má záujem o efektívne riadenie firemného vozového parku. Monitorovanie vozidiel, logistika a plánovanie úloh a jednotlivých trás na kvalitných podkladových mapách sú garanciou špičkového riadenia dopravy v každej malej ale aj veľkej firme.


Naše licencie a certifikáty


Partneri

Spoločnosť SECAR sa svojimi produktmi priamo podieľa na odhaľovaní trestnej činnosti ako v prípade krádeží motorových vozidiel tak aj pri krádežiach vo firmách. Využívaním technológií GPS a GSM sa nepriamo podieľa aj na znižovaní nákladov na prevádzku vozového parku vo firmách prostredníctvom monitoringu vozidiel s výstupom na elektronickú knihu jázd.

Na základe vyššie uvedeného vyplýva, je zrejmé, že medzi hlavných partnerov patria predajcovia automobilov rôznych značiek, GSM mobilný operátory. Vďaka úspešnosti pri hľadaní ukradnutých vozidiel je vytvorená úzka spolupráca tak medzi poisťovacími ako aj Lízingovými spoločnosťami.

a mnoho ďalších..